نتایج جستجو برای عبارت :

جمله اثرگذار

به این 4 نوع رفتار مدرسان دقت کنید:
1- مدرس با شور و حرارت حرف می زند و اثرگذار است.
2- مدرس آرام و شمرده حرف می زند و اثرگذار است.
3- مدرس با شور و حرارت حرف می زند و اثرگذار نیست.
2- مدرس آرام و شمرده حرف می زند و اثرگذار نیست.
ادامه مطلب
به این 4 نوع رفتار مدرسان دقت کنید:
1- مدرس با شور و حرارت حرف می زند و اثرگذار است.
2- مدرس آرام و شمرده حرف می زند و اثرگذار است.
3- مدرس با شور و حرارت حرف می زند و اثرگذار نیست.
4- مدرس آرام و شمرده حرف می زند و اثرگذار نیست.
ادامه مطلب
ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺩ ﻮﺭ ﺭﻭ ﻟﻪ ﻫﺎ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻼ‌ﻩ ﻭ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺩﺭ ﻨﺎﺭ ﺎﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ .ﺭﻭ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ *ﻣﻦ ﻮﺭ ﻫﺴﺘﻢ ﻟﻄﻔﺎ ﻤ ﻨﺪ*
ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻧﺎﺭ ﺧﻼ‌ﻗ ﻪ ﺍﺯ ﻨﺎﺭ ﺍﻭ ﻣ ﺬﺷﺖ ﻧﺎﻫ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻨﻪ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺑﺮﺩ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ِﺂﻧﺮﺍ ﺑﺮﺮﺩﺍﻧﺪ ﻭ ﺍﻋﻼ‌ﻥ ﺩﺮ ﺭﻭ ﺁﻥ ﻧﻮﺷﺖ ﻭ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺭ ﻨﺎﺭ ﺎ ﺍﻭ ﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺁﻧﺠﺎ ﺭﺍ ﺗﺮ ﺮﺩ .
ﻋﺼﺮ ﺁﻧﺮﻭﺯ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻧﺎﺭ
کاهش تعداد و حجم معاملات بورسی در بازار سرمایه قطعی 
این روزها اینترنت علاوه بر فضای رفاهی، بلکه به فضایی جهت کسب و کار نیز بدل شده است. به طوری که نبود آن تاثیرات قابل توجهی بر نقدینگی در بازار ها میگذارد. در این چند روزه قطع اینترنت در ایران، بازار بورس هم از آن بی نصیب نمانده
سعید اسلامی بیدگلی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌ گذاری ایران: در روزهای اخیر بازار سرمایه نزدیک به ۴ هزار و ۵۰۰ واحد کاهش را تجربه کرد. مشکلات قطع اینترنت به کاهش شاخ
در همه عرصه ها، به خصوص عرصه فرهنگی باید به سمت قوی شدن پیش برویم.
اساسا یکی از مهم ترین مولفه های قوی شدن در همه عرصه ها به خصوص عرصه فرهنگی که زیربنای سایر عرصه ها و حرکت های جامعه است؛ مستقل بودن و داشتن یک هویت فرهنگی مستقل است. برای این مسئله باید آگاهی و پیوندهای ما با مولفه های تشکیل دهنده فرهنگ مان مثل تاریخ گذشته، دین، نحوه مناسبات و روابط اجتماعی، دین و........روز به روز بیشتر شود.
بدیهی است که هرچه این پیوند و ارتباط محکم تر و منسجم تر ش
این روزگارعادت داره به غافلگیر کردن.
ضربه هاش کاری و اثرگذار...
یه وقتایی ضربه میزنه که انتظار نداری و درست اوج خوشیته
اونوقتی که برنامه هاتو چیدی و میخوای پیش بری یهو همه چی میریزه به هم...
آره خلاصه و الان تو ۵۰ درصد همون یهویی ضربه ام و فعلا منتظر که نتیجه چی میشه میدونم که تهش خوبه و خیریت داره برام همونجور که همیشه داشته..❤
سرِ صبح رفته بودم ازمایش خون بدم که ببینم وضعیت چطوره و اینا و داشتم به این فکر میکردم که چقدر سلامت روح و جسم مهمه که اگه ما این دوتا رو نداشته باشیم و هرچیزی داشته باشیم انگار هیچی نداریم و تصمیم گرفتم بیشتر مراقب خودم باشم .
میدونین توی بدن ما میلیون ها سلول وجود دارن که تنها دغدغه شون ماییم روا نیست که ازشون غافل بشیم 
مغزم با سرعت وحشتناکی کار میکنه
باید خیییلی بنویسم این روزها خیلی خیلی اما نمیشه تا میام بنویسم پریده یا اینقدر میگذره که یادم میره نوشتن و موضوع...
الان که در یه وضعیت عجیبی نسبت به مصطفی قرار گرفتم قشنگ حس میکنم ترسم رو از نزدیک شدن آدمها بهم، از اینکه تو چشمشون بزرگ دیده بشم آدم مهم پرثمر اثرگذار خفن ال و بل
ترسم از کم آوردن تو دوستی
هر بند دو قسمت دارد : جمله موضوع ، جمله های تکمیل کننده 
هر بند ، خودش یک موضوع دارد که در عین استقلال ، با موضوع بندهای دیگر هم ارتباط دارد . برای نوشتن یک بند ، فکر یا موضوع آن بند را در جمله ای بیان 
می کنیم که به آن جمله موضوع گویند ؛ جمله موضوع معمولاً در ابتدای بند نوشته می شه.
حالا جمله تکمیل کننده چی هست؟ بعد از جمله موضوع که جمله اصلی بند هستش جمله های دیگه ای هم میاد که به اونها جمله تکمیل کننده می گویند و به عنوان تکمیل کننده جمله موضوع
بانک مرکزی تصمیم گرفت کلیه دستگاه‌های کارت‌خوان خارج از کشور را مسدود کند. این امر باعث شد عوامل فرامرزی نتوانند به صورت مستقیم بر نرخ ارز اثرگذار باشند. این دستگاه‌ها به سهولت خریدوفروش ریال در برابر دیگر ارزها را در خارج از ایران فراهم می‌کرد.

ادامه مطلب
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
نمونه سوالات ریاضی هفتم تا اول فصل هفتم (بردارها) را از لینک زیر دانلود کنید و پس از چاپ یا نوشتن بصورت دستی و حل سوالات، در اولین روز بازگشایی مدارس به دبیر مربوطه تحویل دهید. دبیر این سوالات را تصحیح می کند و در نمره فعالیت مستمر نوبت دوم شما اثرگذار خواهد بود.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: ریاضی هفتم - اقای صادقیحجم: 136 کیلوبایت 
توی خونه‌ای که همسر/ مادر خونه منبع آرامش که نبود هیچ، خونه‌ی امن و امان رو کرد جهنمی که محل تنش و فرسایشه، اعضای اون خونه اگر تبهکار و جانی و دزد و قاتل شدند، بهشون خرده نگیرید.

پ.ن: بله می‌دونم و متوجهم که هر کی اختیار داره و خیلی از علما و بزرگان، زن‌های تلخی داشتند اما در نظر بگیرید که این ماجرا قشنگ صفر و صدیه، از اون طرف بزرگانی داریم که اگر همسران پایه و همراه و باعرضه‌ای نداشتند، هیچی نمی‌شدند. جون سالم به در نمیشه برد از تبعات ای
بِرَنج نیست، به کیسۀ برنجه
تا مدت ها پیش، تولید برنج و رساندن آن به دست مصرف کنندۀ نهایی، به رنج و زحمت زیادی انجام میشد. امروزه اما با گسترش دستگاه ها و  ماشین آلات صنعتی، رقابت در این عرصه به میزان قابل توجهی گسترده و چالش برانگیز شده است. فراگیر شدن امکان های فروش (سایت، فروشگاه، مغازه و دلال)، دگرگونی های گسترده ای را در زنجیرۀ تامین برنج ایجاد کرده اند که خود زمینه ساز ایجاد دگرگونی در نگرش و شیوۀ تولید و پخش تولیدکننده های برنج شده است.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ادامه مطلب
 امروز توی مترو دختری کنارم ایستاده بود که خیلی بالابلند بود. قدش غیرعادی بلند بود ولی از انصاف نگذریم خوش‌تیپ بود.  تیریپ ورزشکاری داشت. نه مثل بسکتبالیست ها. مثل والیبالیست ها که خوش تراشند.
لحظه ای پایش به پایم خورد و قسمت سفید کتونی‌هایم کمی خاکستری شد. معذرت خواهی نکرد. دیگر مهم نیست برایم. چند دقیقه بعد تلفنش زنگ خورد. من حواسم پرت یک پسربچه‌ی تپل بود که بغل مادرش نشسته بود و انگشتش را می‌مکید. از تمام مکالمات آن دختر هیچ چیز، هیچ چیز
اشک هایی که بعد از هر شکست می ریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختیم!!!
ایم جمله در وب فارسی منسوب به هیتلر هست، هر چند که من توی سایت های خارجی چنین چیزی ندیدم و احتمالا این جمله رو هیتلر نگفته. اما به هر حال جمله درستی هست و هر کی برای اولین بار این جمله رو گفته واقعا باید تحسین کرد.
موقع های پایان ترم وقتی برخی دانشجوها خیلی ملتمسانه درخواست نمره میکنن، زیاد یاد این جمله میفتم.
اینکه دور و بر خودمان را ببینیم یا نبینیم کاملا در اختیار خودمان است . البته دیدن به این معنی است که حس کنیم. وگرنه صرف اینکه ببینیم مورد نظر نیست.
وقتی می بینیم به آن فکر می کنیم و اثرگذار هم خواهیم بود. وقتی نمی بینیم هیچ فکری هم در آن خصوص نمی کنیم.

وقتی در جامعه ای افراد نمی بینند آنگاه موثر هم نمی باشند. برای دیدن هم نیاز است که اطلاعات داشت. حتما برای شما نیز بارها اتفاق افتاده است که چیزی را شنیده اید ولی متوجه عمق آن نشده اید نه اینکه آن
انتشار نسخه اندرویدی جمله چین !!

نسخه اندرویدی جمله چین منتشر خواهد شد
بازخورد جمله چین تحت ویندوز برای ما بسیار ارزشمند است. به همین سبب برای اینکه اکثر مردم بتوانند از جمله چین استفاده کنند ، تلاش می کنیم که نسخه اندرویدی جمله چین را نیز منتشر کنیم ...
انتشار نسخه اندرویدی جمله چین !!

نسخه اندرویدی جمله چین منتشر خواهد شد
بازخورد جمله چین تحت ویندوز برای ما بسیار ارزشمند است. به همین سبب برای اینکه اکثر مردم بتوانند از جمله چین استفاده کنند ، تلاش می کنیم که نسخه اندرویدی جمله چین را نیز منتشر کنیم ...
خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟

گفته می‌شود خطرناک‌ترین جمله این است: 
«من همینم که هستم.»
 در این جمله کوتاه می‌توانیم غرور، لجاجت، خودرایی، خودخواهی، درجا زدن و به ‌تدریج راندن آدم‌ها از اطراف خود را حس کنیم
پس مراقب باشیم ، هر روز فرصتی هست برای یه قدم بهتر شدن.

با تغییرات کوچک روز بروز حالمون بهتر میشه...
شبکه های اجتماعی، امروزه بیشتر از گذشته اهمیت یافته اند و فعالیت در آن ها از نظر موتورهای جستجو، ارزش زیادی دارد. شبکه های اجتماعی به بهتر دیده شدن برند ها و کسب و کار ها کمک می کند و موجب بهبود رتبه بندی وب سایت آن ها در نتایج جستجو می شود. شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام به صورت مستقیم روی سئو سایت اثرگذار نیستند اما به افزایش آگاهی از برند کسب و کارها کمک می کنند و باعث شناخته شدن آن ها در فضای مجازی می شوند.

ادامه مطلب
تو دوران وبلاگنویسیم یه وبلاگ خیلی روم اثرگذار بود یه وبلاگ خلوت و دنج که نویسنده اش عاشق شهدا و امام حسین(ع) و قمر بنی هاشم(ع) بود.
کم کم متوجه شدم ایشون خواهر شهید هم هستن و پاتوقم شد بهشت زهرا(س) و مزار برادرشون
شهیدی که وقتی وصیت نامه اش رو میخونی به این فکر میکنی واقعا این حرف ها رو یه نوجوون هجده ساله زده؟
از اثرات اون وبلاگ تو زندگیم هم باز شدن پام به بهشت زهرا(س) بود و هم کربلا
خواستم شروع این وبلاگم با یادی از این شهید عزیز باشه و امیدوارم
جمله چین اندروید صرف فعل ندارد !!!
برای جمله چین اندروید ، قسمت صرف فعل نمی گذاریم ...
قسمت صرف فعل در جمله چین ویندوز هنوز بصورت کامل به تکامل نرسیده و نیاز به کار کردن دارد بنابر این بدلیل اسرار فراوان کاربران (بیش از 1000 نفر) ما تلاش خود را می کنیم تا هر چه سریع تر جمله چین بدست شما برسد. همچنین این قسمت و رنسخه ویندوز بعدی خدف خواهد شد تا زمانی که کامل بشود ...
داستانک
می توانستم دختری عشایری باشم. زیر «سیاه چادر» به دنیا بیایم. در کودکی دنبال بزها بدوم و با خاک و گِل و سنگ بازی کنم. در نوجوانی بلد بشوم نان بپزم. جاجیم و گبه ببافم و دوغ و پنیر و کره درست کنم. شاید در جوانی با پسری از قبیله ی خودمان یا قبیله ای دیگر  ازدواج کنم و کودکانی بزایم. شاید هم نه. مدت زمانی کوتاه یا دراز بزیَم و در روزی گرم یا شبی سرد، این جهان را پشت سر بگذارم. این تصویر تماما زیبایی است. این قصه، هیچ کم و کسری ندارد. چه کسی گفته ا
استراتژی های لینک سازی داخلی: باهوش ترین بازاریابان محتوا و صاحبان مشاغل مختلف اهمیت لینک های خارجی را به خوبی می دانند. بک لینک ها فاکتوری بسیار ضروری برای رتبه بندی و سیگنالی قوی و قابل اعتماد از دیگر وبسایت های باکیفیت به شمار می آیند. لینک های داخلی نیز بسیار موثر و اثرگذار هستند و صاحبان وب سایت ها از آن ها استفاده می کنند. لینک های داخلی همانند لینک های خارجی برای شما ارزش لینک به همراه ندارند اما آن ها برای هدایت ترافیک به صفحاتی که لی
چگونه لباس انتخاب کنیم
حتماً برای شما هم پیش آمده است که وقتی جلوی آیینه ایستاده‌اید، با دیدن خود و آن چیزی که به تن کرده‌اید، حس ارزشمندی و اعتماد به نفس پیدا کرده‌اید و شور و شعفی وصف ناپذیر سر تا پای وجودتان را فرا گرفته است. بله انتخاب لباس خوب چنان می‌تواند در روحیه شما اثرگذار باشد که باعث شود شما تمام روز را با حس ارزشمندی سپری کنید و از این که خودتان هستید لذت ببرید. ما در این نوشتار در پی یافتن پاسخ سوال ” چگونه لباس انتخاب کنیم ” ه
#بازی_یک_رسانه_است

جایگاه بازی در هرم رسانه‌ها
قسمت اول
در هرم رسانه‌ای، رسانه‌های جمعی را از سردترین به گرم‌ترین و از کم اثرترین به اثرگذار ترین، مرتب می‌کنند و همانطور که مشاهده می‌کنید بازی‌های دیجیتال در راس این هرم، به عنوان گرم‌ترین و اثرگذار ترین رسانه‌ی جمعی قرار گرفته‌اند.
اما سوال اینجاست که چرا بازی‌های دیحیتال چنین جایگاهی دارند؟
در ادامه تلاش می کنیم کمی به پاسخ این سوال نزدیک شویم.
ادامه مطلب
#بازی_یک_رسانه_است

جایگاه بازی در هرم رسانه‌ها
قسمت اول
در هرم رسانه‌ای، رسانه‌های جمعی را از سردترین به گرم‌ترین و از کم اثرترین به اثرگذار ترین، مرتب می‌کنند و همانطور که مشاهده می‌کنید بازی‌های دیجیتال در راس این هرم، به عنوان گرم‌ترین و اثرگذار ترین رسانه‌ی جمعی قرار گرفته‌اند.
اما سوال اینجاست که چرا بازی‌های دیحیتال چنین جایگاهی دارند؟
در ادامه تلاش می کنیم کمی به پاسخ این سوال نزدیک شویم.
ادامه مطلب
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب
مطالب خوب در وبلاگ‌ها بسیار کم شده است؛ وبلاگ‌هایی که حتی از انتخاب یک تیترِ درست یا حداقل سازگار با ذهنِ کنجکاوِ مخاطب هم ناتوان هستند؛ سازگاری با الگورتیم‌های موتورهای جستجو به منظور بهتر دیده شدن و بهتر اثرگذار بودن در جامعه پیشکش!
امروز فرصتی شد نزدیک به 30 وبلاگ را کلیک و مطلب جدیدشان را بازدید کنم، اما تنها یک تیترِ به‌دردبخور مشاهده نمودم.
دلیل چه هست نمی‌دانم، اما تصور می‌کنم بسیاری از وبلاگ‌نویسان، همانند فضاهای مجازی موبای
همیشه روزها مثل هم نیستند حتی اگر به روزمرگی های عادی زندگی دچار شده باشید.
هر روز اتفاقات خاص خود را دارند و هر روز زمان های خاص خود را....
امروز وقتی و شور و هیجان همکاران زحمتکشم را در کسب رتبه ی عالی در اعتباربخشی برای بیمارستان می دیدم به این نکته فکر کردم که زمان های امروز لحظه به لحظه چقدر برای همکارانم خاص است.
و این خاص بودن را چقدر خوب امروز متوجه اند.....
مواظب اند زمانی را از دست ندهند زیرا در اعتباربخشی بیمارستان اثرگذار است......
در تما
معلم: سلیم جان، با «مکتب» جمله بساز.سلیم: فاروق وردک حدود ده سال وزیر معارف افغانستان بود و فعلآ وزیر مشاور ریس جمهور غنی در امور پارلمانی معلم: من گفتم با «مکتب» جمله بساز. جمله تو اصلا مکتب نداشت. سلیم: نخیر استاد، جمله من حدود یک هزار مکتب داشت که شما متوجه نشدید.معلم: چه گفتی؟ من متوجه نشدم؟ تو فکر کردی من احمقم؟ برو از صنف بیرون.مجیب! ایستاد شو. با «پول» جمله بساز.مجیب: در حکومت حامد کرزی، فاروق وردک وزیر معارف افغانستان بود.معلم: پسرم، کج
1-درد پشتمحققان در گزارشی در مجله طب داخلی سالانه (Annals of Internal Medicine) در سال 2017، براساس آزمایشات قبلی، گزارشاتی را درمورد استفاده از درمانهای غیر دارویی (از جمله طب سوزنی) برای درد پشت منتشر کردند. این پژوهشگران، دریافتند که درد پشت بلافاصله پس از استفاده ازطب سوزنی به شدت کاهش یافته و با عملکرد بهتری، همراه میشود که با حالت بدون اعمال طب سوزنی قابل مقایسه نیست. اگرچه، در بلند مدت، این تفاوتها بسیار کوچک و یا حتی واضح نبودند.
به دلیل کافی نبودن
-چقدر دماغوئه!
-آره! بیشتر به نظرم بی جنبه است!
-خب نه انگار اصلاً تحمل شنیدن صدای مخالفشو نداره!
- یا نه اصلاً اگه بهش صدای مخالفش رو برسونی، داغ می کنه.
خصوصاً که یک آدم متعصبه!
-معنی متعصب رو میدونی؟ خب آره یعنی اینکه روی افکارش، طرز
فکرش، مدل رفتارش، عقایدش و کلاً همه چیزش عصا قورت داده. یعنی اونه که خوبه، ما
بدیم!
-به نظرم آدم کم تحملیه! یعنی کافیه بهش نقد کنی یا اینکه
ازش تعریف نکنی و یا خودش رو به خودش انعکاس بدی، عصبی میشه، جواب میده، محل نم
خلاصه داستان : ستند «متولد اورشلیم» ساخته حسین شمقدری که با روایت محمد دلاوری و به همت موسسه آرمان مدیا تولید شده است. «متولد اورشلیم» مستندی ۴۷ دقیقه‌ای با روایت محمد دلاوری است که با ۵ شخصیت یهودی اثرگذار گفت‌وگو می‌کند و چگونگی شکل‌گیری بنیان اسرائیل را به چالش می‌کشد.
لینک دانلود: مستند متولد اورشلیم
موارداضافی تر از روند نرم افزار حذف می شوند
مواردی مانند چاپ کردن بطور آزمایشی از نسخه جدید جمله چین حذف گردیده شده
در جمله چین 1.1.2 این مواردی مانند چاپ یا پسوند مخصوص نرم افزار اضافی تر از جمله چین بودند. درواقع بین این همه قابلیت نسخه جدید جمله چین فقط قابلیت ذخیره فایل بصورت متنی و نه پسوند مخصوص است زیرا این کار در پرفورمنس نرم افزار تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
یکی از دوستانِ جان نگرانه که من به خاطر گفتن جمله "من تا اول خرداد کارگاهمو افتتاح میکنم" چشم بخورم!!! برای رفقای چشم‌شور احتمالی این توضیح رو میدم که... من هنوز مکانی برای کارگاهم پیدا نکردم. مشکلات خیلی زیاد سد راهمو حل نکردم. و حتی وضعیت این روزا به شدت سخت شده. این جمله‌ها صرفا جمله‌های انگیزشی‌ای هستن که قراره روحیه منو حفظ کنن. همین :)
همه دوست دارند پوستی «شبیه آینه» داشته باشند؛ اما متأسفانه بیشتر ما با پوست‌های چرب، آکنه، چروک یا لک‌هایی درگیر هستیم که به‌واسطۀ بالا رفتن سن یا دلایل دیگر روی صورت‌مان جا خوش می‌کنند. برخی معتقدند که داشتن پوست خوب ارثی است؛ پس ناامیدانه با وضعیت نامساعد پوست‌شان کنار می‌آیند. اگر شما هم این‌طور فکر می‌کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. هرچند عامل وراثت و ژنتیک در وضعیت پوست بسیار اثرگذار است، اما روش‌های مراقبتی می‌توانن
خیلی کوتاه و مختصر میگم چالش از چه قراره. 
من یه جمله مینویسم، شما اون جمله رو ( همون مقصود ) به شکل دیگه‌ای، ترجیحاً ادبی، بیان کنید توی نظرات. قراره یکم کله‌هامونو به کار بندازیم، از خلاقیتمون بهره ببریم و "متفاوت فکر کنیم"
شمایی که رد میشی نظر نمیذاری D: نظر بذار اینجا رو
چالش رو هم وبلاگ "یک مسلمان" شروع کرده و همه دعوتن، به اینکه توی وب خودشون، پستی با این عنوان بذارن و جمله‌ی مد نظر خودشون رو بنویسن. 
جمله‌ی من اینه : 
بنزین گران شد
:)))) چیه
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د

استاندار سمنان همدلی و وفاق در بین تمامی مدیران، فرمانداران و ائمه جمعه سراسر این استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این وفاق و همدلی در شاهرود نیز همچون دیگر شهرستان‌ها به نحو مطلوبی وجود دارد و در مجموعه استان باید این امر مهم در مسیر رشد و‌ توسعه همه‌جانبه استان تقویت شود.

علیرضا آشناگر ساعاتی پیش در آیین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان شاهرود اظهار داشت: خدمت به مردم رسالت مهم و خطیری است که مسئولان باید آن
هیس، آن جمله را بر زبانت نیاورهمان جمله ی ....... ( دوست دارم تو را)مبادا کسیبفهمد که تو ....... ( دوست داری مرا)همان جمله که مثل زهربه اعماق قلبم فرو می رودهمان جمله که مثل یک تیر تیزتمام دل خسته را می درد.نگو دوست...... ( داری مرا)وای! یادم نبودکه باید جلوی خودم را بگیرمنگویم تو را دوست..... ( می دارمت)نباید برایت بمیرم!نباید بگویی که من را تو دوست... (داری)نباید بگویم تو را دوست ... ( دارم)نباید بفهمد کسی قصه ها رانباید تو را بی تو تنها گذارم

مدرسه شاد

بسم الله الرحمن الرحیم
جمله چین چیست ؟
 هر رشته دنیایی کوچک است که با انتخاب آن به دنیای آن می رویم . مثلاً وبلاگ نویسی یا نقاشی کشیدن. هر کدام آداب خودشان را دارند ، هرکدام یک دنیای کوچک اند. اصلاً همین نرم افزار ورد ( Microsoft Office Word ) که قطعاً همه ما با آن کار کردیم نیز دنیایی کوچک است ، یا مترجم های آنلاین هرکدام برای خودشان یک دنیای بسیار کوچک دارند...
آیا تابه حال شنیده اید که دنیای کوچکی  به نام دنیای تشخیص اجزای جمله فارسی نیز وجود داشته با

بسم الله الرحمن الرحیم
جمله چین چیست ؟
 هر رشته دنیایی کوچک است که با انتخاب آن به دنیای آن می رویم . مثلاً وبلاگ نویسی یا نقاشی کشیدن. هر کدام آداب خودشان را دارند ، هرکدام یک دنیای کوچک اند. اصلاً همین نرم افزار ورد ( Microsoft Office Word ) که قطعاً همه ما با آن کار کردیم نیز دنیایی کوچک است ، یا مترجم های آنلاین هرکدام برای خودشان یک دنیای بسیار کوچک دارند...
آیا تابه حال شنیده اید که دنیای کوچکی  به نام دنیای تشخیص اجزای جمله فارسی نیز وجود داشته با
به نام اوی من و تو
هیچ‌چیز از هیچ‌کس بعید نیست!!!
این جمله همیییییشه جزو ناامید کننده ترین جمله هایی بوده که جایی خوندم یا شنیدم، ازاین جمله های کوتاهی که مارو به تفکری طولانی اما سطحی وادااااااار میکنن/ سطحی در حد و اندازه همان کسانی‌که اینطور وقتها یهو میپرن وسط ذهنمون...
ادامه مطلب
زندگی بسیار ساده است ،از همان دست که بدهیم ،از همان دست می گیریم .هر گونه در باره ی خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت در می آید .من معتقدم که هرکس از جمله خودم ، مسئول همه ی چیزهایی است که در زندگی پیش می آید .هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد ،آینده ی ما را می آفریند ._هراعتقادی که درباره ی خود یا در باره ی زندگی داشته با شیم ،برایمان به واقعیت در می آید .کائنات ما را در هر اندیشه ای که بر گزینیم وبه آن معتقد باشیم ،کاملاً حمایت میکند .
 قدر خود را بد

قدرت شفابخش ماساژ

ماساژ یک وضعیت تماس مثبت برای افراد دارای تجربه منفی یا افراد منزوی است که از نظر روانشناختی بسیار عمیق و درمان کننده است. یک روش خوب برای ارتباط برقرار کردن با یک فرد دیگر و همچنین ایجاد رابطه های احساسی با یک نوزاد است. ماساژ به عنوان بهترین هدیه برای جلب اعتماد طرف مقابل می تواند کاربرد داشته باشد.
ماساژ به عنوان بهترین نیروبخش جسمی و حسی می تواند عمل کند. در بین دیگر مزایا، باعث شل شدن عضلات سفت
مدیریت تبلیغات در دنیای امروزی به شیوه های جدید و اثرگذار انجام میشود.مدیریت سنتی بر اساس تجربه صورت میگیرد در حالیکه مدیریت نوین بر اساس تخصص و دانش آکادمیک و موثرترین داده های روز دنیا انجام میشود.برای رقابت در مقابل رقبای قدرتمند تعصب و روش های کهنه قدیمی را کنار بگذارید در غیر اینصورت شکست را ظرف مدت کوتاهی باید پذیرا باشید.مدیریت نوین به خوبی با ابزارهای روز دنیا برای تبلیغات آشنا است و تمامی عملکردها بسیار سریع صورت میگیرد. باید در د
گاهی لازم نیس نفهمیتو به رخ بقیه بکشی
فقط کافیه فهمیدگیتو به همه ثابت کنی ...!
....
میگم این جمله چقدر عجیبه ...
نیس؟
دست از اثبات خودت به بقیه بردار و یه چیزایی رو به خودت ثابت کن !
با خودمم...
....
تا قبل از شنیدن این جمله 
یه جمله دیگه برام در صدر جملات ثقیل قرار داشت:
انتظار شعور داشتن از همه...
خود بیشعوری است...
اینو داداش نگفته ...ولی خوبه!

ادامه مطلب
جمله چین 1.1.3 مسند و متمم ها را ندارد
به دلیل مشکلات فراوانی که توسط اینها به کاربری نرم افزار ضربه وارد می کرد مجبور به حذف آنها شدیم
حذف این موارد در جمله چین باعث بالاتر بردن کاربری نرم افزار می شود
از همان ابتدا هم بطور آزمایشی در نرم افزار قرار گرفتند اما با توجه به این مساله که نرم افزار قابلیت ادراک جمله مصنوعیش آنقدر قوی نیست که بتواند همچین مقوله ای را تشخیص دهد در حالی که بیش از 6000 فعل فارسی را تشخیص خواهد داد اما نمی تواند مساله متمم
اعتماد کردن سخت است! والا سخت است! بلا سخت است! شوخی که نیست. داریم راجع به زندگی عزیزتر از جانمان صحبت می کنیم و فکر می کنم این را دیگر همه موافق باشند که تنهایی خیلی بهتر از بودن در یک رابطه ی اشتباه است. نیازها و طرز فکر ما هم با دوران ننه جان هایمان فرق دارد. مثلا خود من! در زندگی ام نمانده ام که از سر ناچاری با هر کم و کاستی بسازم! قرار است حالم دلم بهتر شود. آرامشم بیشتر شود و از همه بالاتر: انسان بهتری شوم! رابطه ای که مرا تبدیل به یک آدم دائم ا
https://stylesaz.com/select-best-domain-name/
روش انتخاب اسم دامنه
انتخاب نام دامنه مناسب : یکی از اصلی ترین و مهم‌ترین سوالاتی که میتواند در محبوبیت و کسب درآمد یک سایت اثرگذار باشد , انتخاب اسم دامنه یا همان نام دامین مطلوب میباشد که احتمالا در اولِ هر پروژه ای مقداری عجولانه صورت بپذیرد و در انتخاب آن نکات دارای اهمیت را رعایت نکرده باشید که طبیعتا قادر است در عدم ترقی وبسایت شما دخیل باشد .
ادامه مطلب
کتاب هنر خوب زندگی کردن، اثری نوشته ی رولف دوبلی است که نخستین بار در سال 2017 انتشار یافت. چگونه باید زندگی کنیم؟ چه چیزی یک زندگی خوب را می سازد؟ نقش سرنوشت چیست؟ هر نسل از انسان ها، دوباره و دوباره این سوالات را مطرح می کند و جواب ها نیز همیشه به نوعی ناامیدکننده به نظر می رسند. اما چرا این گونه است؟ چون ما همیشه دنبال یک قاعده ی خاص، یک قانون و یک راه حل ثابت هستیم در حالی که چنین راه ثابتی وجود ندارد. رولف دوبلی، پیدا کردن میانبری برای رسیدن
امروز لوگو از اهمیت خاصی در دنیای برخوردار است. لوگو می تواند یکی از مهمترین ظواهر بصری برند شما باشد که در ذهن کاربران لوگوی ماندگار خواهد بود. لوگو دارای اهمیت فراوان در امرتبلیغات است، به صورتی که امروزه کسانی که با ذهن باز به دنبال گسترش کسب و کار خود هستند، خواهان لوگویی خاص، به یادماندنی و اثرگذار در ذهن بیننده‌اند. این طرح می تواند معرف سازمان بوده و باعث برقراری ارتباط موثر با مخاطبان گردد.ایده پردازی مهمترین قسمت طراحی لوگو می با
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د

مبحث اول: نقش بسیج در تقویت ساخت درونی کشور

مقام معظم رهبری در مجموعه بیانات اخیر شان، از مقوله تقویت ساخت درونی نظام به عنوان " راه حل مشکلات کشور"، " لازمه موفقیت دیپلماسی"، " عامل افزایش اقتدار بین المللی نظام" و ... یادکردند. بنابراین از دیدگاه ایشان پایه اصلی حرکت کشور به سوی وضع مطلوب و توفیق در حل مشکلات بر انسجام و استحکام درونی و تمرکز انرژی در داخل کشور بنا نهاده شده است. در این راستا معظم له در جمع بسیجیان با اشاره بر نقش بسیج
بغض های بی هوا
گریه های بی امان
قبضِ روح های بی دلیل
این همه را نمی فهمم...
کاش معنای تک تکِ
این گرفتگی ها را می دانستم!!!
دلم این روز و شب ها
بی هیچ بهانه ای زار می زند
و نمی فهمد چرا؟!
نفهمیدنِ حالِ دل
عینِ گم کردن چیزی درونِ آدمی ست!...
آشفته ای
بی هیچ دردی شاید!!!
دردهای خاموش ;آدم را خاموش می کند....
جایی خاموش از دلمردگی
دل را بس است شاید....
معراج می خواهد دلم
اما دلیلش را نمیدانم....
اسفند ;
یادآور روزهای خوب وشیرین 
باشهداست....
یادآور انبوهی از عهده
ایمیل مارکتینگ چیست؟ 
از زمان مطرح شدن ایمیل مارکتینگ به عنوان یک روش بازاریابی، این شیوه توانسته است به یکی از روش‌های بسیار اثرگذار بازاریابی آنلاین شناخته شود. با وجود ایمیل‌های ...
ایمیل مارکتینگ چیست؟ + ۸ استراتژی ایمیل مارکتینگ و ۸ آمار 
در این مطلب به صورت خلاصه مروری بر تعریف ایمیل مارکتینگ چیست ،وبه معرفی ۸ استراتژی ایمیل مارکتینگ می پردازیم و در انتها به چند آمار جذاب ...
ایمیل مارکتینگ چیست و تکنیکهای آن کدام است؟ 
ایمیل مار
خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟گفته می‌شود خطرناک‌ترین جمله این است: «من همینم که هستم.»در این جمله کوتاه می‌توانیم غرور، لجاجت، خودرایی، خودخواهی، درجا زدن و به‌تدریج راندن آدم‌ها از اطراف خود را حس کنیمپس مراقب باشیم ، هر روز فرصتی هست برای یه قدم بهتر شدن .با تغییرات کوچک روز بروز حالمون بهتر میشه

30شعبان
تصادفی پروفایل کیا رو چک کردم 
یه جمله رو بیو تلگرامش نوشته بود که همیشه در جواب نبودن هاش بمن میگفت
ترجمه اون جمله : مهم نیست چقدر دوری ، مهم اینه تو دلمی (حالا بیست کیلومتر از هم دور بودیم ولی بنی دو قاره از هم دور بودیم و خودش رو بمن رساند ۴۸ ساعت تو راه بود برای دین من و بعد از ۱۵ سال اومدن به ایران دو هفته کامل کرمانشاه بود)
گفتم خدایا معلوم نیست چن نفر رو با این جمله خر کرده 
پ ن: یکی از بزرگترین اشتباهات من در روابطم امتحان نکردن طرف مقابلم

❗️سوال : شیوه بلاغی یعنی چه ؟

✅ پاسخ #شیوه_بیان_جمله_در_زبان_فارسی
گروه‌های سازنده‌ی جمله به دو صورت در پی هم قرار می‌گیرند :
الف) شیوه ی عادی :کاربرد این شیوه در نوشته های « خبری ، اداری ، آموزشی» به روش زیر معمول است:

نهاد همه ی جمله ها در ابتدای جمله می اید.
فعل همه جمله ها درپایان جمله می آید.
ترتیب سایر جمله ها نیز به این صورت است :
1) نهاد + مفعول +  فعل 
 مجید  او  را دوست دارد

2) نهاد + مسند +  فعل
 من  خوشحال  بودم

3) نهاد + متمم + فعل
م
انواع حال:حال مفرد,جمله اسمیه.
حال مفرد:
سه ویژگی منصوب,نکره,مشتق را دارا است.
حال مفرد فقط در جمله فعلیه کاربرد دارد و غالباً در آخر جمله قرار دارد.
حال نکره است و ذوالحال معرفه است.
منظور ما از شتق اسم فاعل اسم مفعول وصفت مشبه بالفعل(فَعِل,فعیل)است.
جمله حالیه:
در وسط عبارت بعد از اسم معرفه به صورت فعل یا جمله می آید.
اگر بعد اسم معرفه فعل مضارع بیاید(و) حالیه کاربرد ندارد.
اگر ذوالحال جمع مکسر غیرانسان باشد حال مفرد مونث است.
جمله حالیه فعلیه ت
عناصر اثرگذار بر روی قیمت نفت پاکت آپشن: نفت یک کالا است و تمایل بیشتری به نوسانات بزرگتر در قیمت نسبت به سرمایه‌گذاری‌های باثبات‌تر مانند اوراق قرضه و سهام دارد. چند عنصر بر روی قیمت نفت تاثیر می‌گذارند که در زیر به برخی از آنها می‌پردازیم.
تاثیر OPEC بر روی قیمت‌های نفت
اوپک (OPEC) یا سازمان کشورهای صادرکننده‌ی نفت، اصلی‌ترین عنصر تاثیرگذار بر روی قیمت نفت می‌باشد (عناصر اثرگذار بر روی قیمت نفت پاکت آپشن).

برای افتتاح حساب در بروکر پا
خاطره‌ای از جوانمردی تختی
 الکساندر مدوید، قهرمان افسانه‌ای کشتی جهان ، که در رقابت‌های جهانی تولیدوی آمریکا توانست بر غلامرضا تختی غلبه کند ، درباره مسابقه معروفش با جهان پهلوان ایرانی‌ها چنین می‌گوید:
«قبل از آن که غلامرضا را به طور کامل بشناسم و او را بهترین رفیق ورزشی خود بدانم، به او فقط به عنوان یک رقیب خطرناک و مدعی احترام می‌گذاشتم تا این که آن ماجرای معروف پیش آمد.
من از ناحیه پای راست آسیب دیده بودم و غلامرضا در حال عبور از رخ
راهنمای استفاده و خطایابی در جمله چین
راحت تر استفاده کن !!
امروزه اکثر مشکلات گزارش شده تکراری است . بنابراین ما تمامی خطاهای گزارش شده را در این دو فایل زیر جمع آوری کردیم و راح حل هایی برای پیشگیری و حل آنها قرار دادیم.
اگر با مشکلی مواجه شدید که در این دو فایل وجود نداشت ، آنگاه به بخش گزارش خطا مراجعه کنید.
مهم : راهنمای استفاده از جمله چین (پیشگیری)
مهم : راهنمای خطایابی (راه حل)
مقدمه
از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران احیاء مفاهیم اصیل و مهمی چون: مبارزه و جهاد است. ایجاد نهادهای تأثیرگذاری مانند کمیته امداد، جهاد سازندگی، بسیج و نهضت سوادآموزی توسط بنیان گذار جمهوری اسلامی نیز در همین راستا بوده است. پس از دوران دفاع مقدس، جهادی‌گری در دیگر عرصه ها ادامه پیدا کرد. در اواخر دهه هشتاد و با تشکیل «بسیج سازندگی» فرصت دوباره ای پیدا شد تا نسل جدید و علاقمند به مکتب جهادی، فعالیت های گسترده و اثرگذار خود را بر محرومیت ز
از جمله گونه های گیاهی شهرستان انار میتوان به بادام کوهی،کیکم،تاغ،زرشک،قیچ و گز اشاره کرد.
همچنین اسکنبیل،اشنان(به جای صابون استفاده می شده است)،متکی،تارم،تلخه،مور،شور،چرخه،آدور(خار)سلمون،پنج کلاغو،دوسو،یونجه،گرگو،شیرو،کسرک،از جمله گونه های علفی شهرستان انار است.
دلیجه،جفد،گنجشک،غودی،پخته،چرناسک،دم زنو،خفاش،شونه سر،هفت رنگ،بلدرچین،شانه به سر،سنقر،لک لک،هوبره،بوتیمارو...از جمله پرندگانی هستند که در انار و تالاب فرهنگ آباد انا
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
من نهمم 
امروز معلم فصل پنج رو داد 
منم یه چیزایی یاد گرفتم گفتم بگم بهتون
عبارت های جبری
عبارت های تک جمله ای:وقتی یه متغیر با یک عدد ضرب بشه میشه عبارت تک جمله ای. 3x2.     -4xy.     
عبارت های چند جمله ای :اگه متغیر در زیر رادیکال ,توان منفی داشته باشه,در قدر مطلق باشه,و در مخرج باشه دیگه تک جمله ای نیست بلکه چند جمله ایه
درجه نسبت:درجه نسبت هر متغیر به توان آن بستگی دارد اگر متغیری توان 2 داشته باشد نسبت درجه آن دو است.          ​​​​​x2           نس
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
نمونه سوالات ریاضی هفتم تا اول فصل هفتم (بردارها) را از لینک زیر دانلود کنید و پس از چاپ یا نوشتن بصورت دستی و حل سوالات، در اولین روز بازگشایی مدارس به دبیر مربوطه تحویل دهید. دبیر این سوالات را تصحیح می کند و در نمره فعالیت مستمر نوبت دوم شما اثرگذار خواهد بود.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: ریاضی هفتم - اقای صادقیحجم: 136 کیلوبایت 
بروزرسانی 98/12/22
دانلود فیلم کلاس آنلاین ریاضی جلسه اول آقای صادقی
امکان مشاهده در آپارات
دانلود جزوه دس
طلاق توافقی معمولاً در سازش و مسالمت به انجام می‌رسد، اما چون روی زندگی آینده شما و فرزندان‌تان بسیار اثرگذار است باید بی‌ گدار به آب نزنید. بهتر است همه جوانب آنرا از قبل بشناسید. بنظر می‌رسد همه چیز به توافق زن و مرد بستگی دارد، اما الزامات قانونی هم گاه تعیین‌کننده هستند. ابتدا زن و شوهر در مورد مسائلی که به زندگی مشترک آن‌ها مربوط می‌شود مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، جهیزیه توافق می‌کنند و سپس برای طلاق اقدام می‌کنند. برای این
حرفی، سخنی، کلامی برای گفتن دارم امّا موضوعی که راجع به آن بنویسم، در هیچ کجای ذهنم نمی یابم. دکتر شریعتی، صادق هدایت، در گذشته دو منبع الهام من در نوشتن بودن. تأثیری که از چینش کلمات و بینشی که نسبت به انسان و نگرشی که راجع به جهان داشتن، موتورم بحرکت در می آید ک مستانه به بفکر قوافی و وزن و آهنگ بودم. 
امروز با آن دوران خیلی تفاوت کردم. جای لغت بازی را معنایابی و معناجویی گرفته. تفکر، ترس، تنهایی، طرد، نارو، گرفته است. امروز با دشمن می نشینم
من به‌خاطر بچه‌ها مانده‌ام!این جمله از بدترین جمله‌های قاموس زندگی خانوادگی است. برخی از زن و شوهرهای فرزنددار، هردو، آن‌را هنگام نزاع‌های‌شان به‌کار می‌برند؛ گاهی از سر عصبانیت، گاه دیگر به عنوان فحش، گاه سوم برای کوبیدن طرف، گاه چهارم برای خنکی دل، و گاهی نیز واقعاً چنین است؛ یعنی زن یا شوهر یا هردو، به دلیل وجود فرزند نزد هم می‌مانند و اگر فرزند نبود، به زندگی مشترکشان ادامه نمی‌دادند.در هیچ‌یک از این "گاه‌"ها، نباید از این جمله
نمیدونم چرا از صبح که از خواب بیدار شدم یه جمله تو دهنمه:
ای عشق !
برای نجات جهان کفایت نمیکنی دیگر!
نمیدونم مال کی بود...
گشتم...
رضا کاظمی
نمیدونم از کجا این جمله اومده بود تو ذهنم شاید خوندن یه وب ...
شاید دیدن یه جمله شبیه این...
....
خیلی سیاهه این مدلی ...!
ولی سیاه هم رنگه دیگه!

بازاریابی اثرگذار ، بازی ها و پخش زنده یک سه گانه بی عیب و نقص را رقم می زند. صنعت تأثیر بازاریابی برای دستیابی به آن تأسیس شده است 9،7 میلیارد دلار تا سال 2020. انتظار می رود صنعت بازی های ویدیویی جهانی به موفقیت برسد 138 میلیارد دلار پیش بینی می شود تا سال 2021 ، بازار پخش فیلم بیش از 184 میلیارد دلار باشد. شما نمی توانید این اعداد را نادیده بگیرید.تأثیرگذار بازی پیشرو میلیون ها دنبال کننده دارند و بیشتر از آنچه تصور می کنید کسب می کنند. نینجا ، تأ
داشتم درباره قواعد معکوس شدن جملات پیرو در زبان هلندی غر می‌زدم، این که وقتی جمله پیرو باشد فعل در انتها می‌آید و چون در دولینگو انگلیسی زبان واسط است، این نکته گاهی خیلی به چشم می‌آید و همیشه برای من اینطور بود که باید تا آخر جمله صبر کنی تا ببینی فعل چیه :-|حالا داشتم برای صابر از فارسی یه مثال می‌زدم که نگاه کن ... که وسط مثال پی بردم که خودمون هم فعل رو آخر جمله می‌آوریم و دست از غر زدن برداشتم و با کسانی که می‌خواهند فارسی یاد بگیرند هم
هر چه قدر آدم سنش میره بالاتر زندگی و انتخاب هاش سخت و اثرگذار میشه
یه انتخاب میتونه روزگارش رو بسازه و خوشبختش کنه و عکسش
کربلا هم انتخاب بود
یه عده انتخاب کردن در کنار یزید باشن و یه عده در کنار امام حسین(ع)
یه عده آخرت خودشون رو خراب کردن و یه عده آباد
ما هم تو زندگیمون از این انتخاب های سرنوشت ساز داریم
مثلا شرایط اقتصادی امروزمون حاصل انتخاب بیست و سه میلیون نفری هستش که تحت تاثیر رسانه ها،هوای نفسشون و بدون تعقل یه بنده خدایی رو انتخاب ک
بسم الله الرحمن الرحیم
و صلی الله علی محمد و آله الطاهریناجلاس سالانه‌ی نماز از سوئی نشانه‌ی حق‌گزاری در برابر فریضه‌ئی است که میتواند بر همه‌ی اعمال و فرایض دیگر، روح بدمد و آنها را کارآمد کند: «إن قُبِلَت قُبِلَ ماسِواها» و از سوی دیگر خدمت بزرگی است به آنان که حقِّ این هدیه‌ی الهی را ندانسته و در آن سهل‌انگاری میکنند.نماز آنگاه که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل میکشاند و اعتلاء میبخشد.بخش مهمی از گرفتا
میدونی اخرین جمله ای که دیشب بهت گفتم چی بود؟!
تو چشمای قشنگ و مهربونت نگاه کردم، دستمو روی سینه مردونت گذاشتم و بهت گفتم؛ تو چون خودت را داری، نمیدانی نداشتن یکی مثل تو یعنی چه
اینقدر به من نگو آرام باش، صبور باش
بیشتر از این در توانم نیست...
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایشبهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام ر
شاید وقتی جمله «کسانی که تاریخ نمیخوانند محکوم به تکرار آن هستند» را خوانده یا شنیده باشید بعد از تحسین این جمله و عباراتی بدین مضمون مخاطب چنین جمله‌ای رو فقط و فقط مسئولین و حاکمین و منصب‌دارها بدانید و رد شوید و بارها و بارها در چاه تکرار تاریخ زندگانی خود بیوفتید و از ذهنتان نگذرد که تاریخ‌‌تان را با تمام اتفاقات خوب بدش را ثبت کنید!بار دیگر، اما مصمم‌تر به خود یادآوری کنیم که تجربه‌های کوچیک و بزرگِ شکست و پیروزی را بنویسیم تا فرام

بسم الله الرحمن الرحیم
جمله چین چیست ؟
مرحله ۵: در این مرحله گزارش نهایی تهیه می­شود و نتیجه گیری حاصل از تجزیه و تحلیل اطلاعات تدوین شده و پیشنهادات لازم ارائه می­شوند.
۱- ۵- ۱-  روش­های گردآوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده­ ها
در این تحقیق از روش ها و ابزارهای ذیل جهت جمع آوری اطلاعات و داده ها استفاده می شود :
۱- بررسی کتابخانه­ای و مطالعه متون تخصصی با بهره گرفتن از منابعی نظیر کتاب­های موجود در حوزه تکنولوژی و استراتژی های اکتساب تکنولوژی و همچنین مقالات علمی و پایان ­نامه­ه
شاید وقتی جمله «کسانی که تاریخ نمیخوانند محکوم به تکرار آن هستند» رو خوانده یا شنیده باشید بعد از تحسین این جمله و عباراتی بدین مضمون مخاطب چنین جمله‌ای رو فقط و فقط مسئولین و حاکمین و منصب‌دارها بدانید و رد شوید و بارها و بارها در چاله تکرار تاریخ زندگانی خود بیوفتید و از ذهنتان نگذرد که تاریخ‌‌تان را با تمام اتفاقات خوب بدش را ثبت کنید!بار دیگر اما مصمم‌تر به خود یادآوری کنیم که تجربه‌های کوچیک و بزرگِ شکست و پیروزی را بنویسیم تا فرام
یه جمله جادویی وجود داره
هروقت از دست کسی ناراحتم که دیگه چرا به یادم نیست با خودم میگم من به دنیا نیامدم که فکر و ذکرم این باشه خودمو به یاد دوستانم بندازم به دنیا اومدم که به همه کمک کنم عشق بورزم و محبت کنم
وقتی ناراحت میشم که چرا کسی از من قدردانی نمیکنه میگم به دنیا اومدم که عشق بورزم و کمک کنم به همه حتی اگر قدردانی درکار نباشه
وقتی کسی دلم را میشکنه با خودم میگم به دنیا اومدم دل همه رو ترمیم کنم نه اینکه منتظر عشق باشم
با این جمله واقعا آ
شروع می کنم به نوشتن ، به وسط جمله رسیده و نرسیده یک هو نظرم عوض می شود. جمله را با همان فکر قبلی ادامه بدهم ،فکر جدید خفه ام می کند و اگر ادامه ندهم ، فکر جدید جایش را به فکر جدید تر می دهد که نکند این فکر یکی مانده به آخری هم درست نباشد.
به آدمی که فکر می کند همه ی فکرهایی که می کند اشتباه است و بیهوده چه می گویند ؟ 
این مطلبی که دارم می نویسم رو نمیدونم در بحت وب قرار بدم یا گردشگری. خود بحث فنی و مرتبط با سایتهاست اما درباره سایتهای گردشگری صحبت میکنه. به هر حال من میزارم در دسته وب.
انگاری یک ایده ای بوده برای لینک ساز و رفرنس دادن به سایتهای گردشگری. مقاله رو خوندم به نظرم شاید اون زمان درست بوده باشه اما الان نیست یا حداقل تردید دارم. گوگل خیلی دستکاری کرده سیستمش رو و دیگه یک پارامتر تنها اثرگذار نیست
اما ایده رو کلا رد نمی کنم حرفهای جالبی هم اومده ا
سلام
شادی راه موثری است که در مدرسه میتواند با شگرد های زیادی درست شود
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامید
موخوره یکی‌از زخم ‌هایی میباشد که در اثر کارداران مختلفی مانند بی‌توجهی و عدم رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی، تارهای موی را مشغول و منجر دو شاخه شدن و شکستگی موها می ‌شود.
بهترین شامپو برای ریزش مو
یک پزشک معالج کارشناس پوست و موی اذعان کرد: به صورت کلی هر عاملی که باعث زخم رساندن به تار گیسو و کوتیکول موی شود، سبب موخوره می ‌شود که عبارت از دو شاخه شدن انتهای ساقه میباشد.

این کارشناس پوست و گیسو در‌پی ادامه داد: همینطور عواملی مانند به کا
تولیدکننده مناسب خود را بشناسید
پس از اشاره به نکات مربوط به فاز طراحی، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شناخت تولیدکننده مورد نظر و آگاهی از قوانین و توانمندیهای سازنده میتواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی ایجاد کند. حداقل فاصله بین مسیرها، قطر سوراخ ها، تعداد لایه ها، جنس فیبر و گرید مورد استفاده و ... همه از نکات مهمی هستند که قبل از شروع طراحی باید در نظر گرفته شوند و بنابر نیاز، تولید کننده مناسب انتخاب شود. جنس و نوع متریال استفاد شده د
امروزه همه ی ما به گونه های مختلف با شکل، روش و متد های گوناگون بسته بندی کالا، لباس، کیف، کفش، وسیله های دیجیتال و خوراکی ها، سروکار داریم. با این حال عده ی کمی از ما تا کنون به این موضوع پرداخته اند که به راستی بسته بندی چیست و چه کاربردی دارد؟
نگارنده قصد دارد تا در این مقاله، تحلیل و نگاهی بر چیستی بسته بندی و کاربرد های متعدد آن از هر دیدگاه و تعریف بپردازد. پس اگر شما هم دغدغه ای در خصوص چیستی و تعریف های مختلف داشته باشید، می توانید به خو
امروز با رضا رفته بودم کوه و تو راه برگشت یاد آرش برهانی افتادممن برعکس سایر استقلالی ها که طرفدار فرهاد مجیدی هستن آرش رو دوست دارماولش که اومد استقلال خیلی اثرگذار بود با سرعت بالاش گل های استقلال رو میساخت اما چون تو چند تا بازی اول موقعیت زیاد از دست داد خصوصا بازی با مس کرمان جناب فردوسی پور که گزارشگر بازی بودن بهش لقب گلنزن دادن و بعد هم همین شد لقبش و اون فصل رو اعتماد به نفسش خیلی اثرگذاشته بوداون فصل رو بد تموم کرد اما فصل بعدش و اما
شما هم مثل من هستید یا..؟
وقتی یک موضوعی یا یک شخصی حسابی ذهنم را درگیر خودش میکند، توی این زمان هر جمله ای بخوانم یا هر حرفی را بشنوم زودی
پرتش میکنم سمت هدف مورد نظر و دربارش دو دل میشوم.
مثلا با خواندن یک جمله یا شنیدن یک حرف به خودم میگویم:
یعنی بی خیالش بشم؟..یعنی همش یک تصور هست؟..یعنی بهش بچسب و براش تلاش کنم؟
القصه که درگیری بالا میزند و هزارتا حرف و سوال. اما یک وقت هایی دنبال یک جمله یا یک حرف میگردی تا محکم بهت بگوید :
برایت پر از خیر و بر

کلمات باردارند؛ کلمات بار مثبت یا منفی دارند.
حرف، باد هوا نیست. حرف،اثرگذار است.

فروید می‌گوید: « تمدن از آنجا آغاز شد که انسان به جای سنگ، کلمه پرتاب کرد.» 

انگار انسان متمدن فهمیده بود سنگ‌ها به‌اندازه کافی دردناک نیستند و دیگر پاسخگوی پرخاشگری او نخواهند بود. 
کلمات متنوع‌تر از سنگ‌ها بودند، می‌شد قبل از پرت کردن، انتخاب کرد که چقدر دردآور یا ویرانگر باشند.
 از سنگ‌ها می‌شد گریخت اما از کلمات نه.

درد سنگ‌ها و کبودی‌شان فقط
این روزا یه دنیا حرف دارم برای گفتن اما انقد همه چی تو ذهنم رسوب کرده که باید با کلنگ به جونشون بیفتم و تیکه تیکه جداشون کنم 
اول از چیزی می نویسم که خیلی آزرده خاطرم کرد، می نویسم شاید کمک کنه حتی برای یک نفر ، برای یک لحظه، اثرگذار باشه ...
رفته بودم مسجد، مسجد روبروی خونه مادرِ همسرم، یه خانومی که سعی میکرد با مثلا زبون خوش همه رو به خودش جلب کنه و انگار پای ثابت مسجد بود، همینطور که داشت شکلات پخش میکرد، اومد سمت من، حواسم به گوشی بود، سریع ی
پاورپوینت بررسی نرخ ارز و چگونگی اثرگذاری آن بر متغیرهای کلان اقتصادی

فرمت فایل : ppt
حجم : 909

صفحات : 46

گروه : اقتصاد

توضیحات محصول :
دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی نرخ ارز و چگونگی اثرگذاری آن بر متغیرهای کلان اقتصادی، در قالب  ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

رژیم ارزی : تعریف، انواع و ملاحظات
ملاحظات لازم در تعیین رژیم ارزی
مبانی  نظری اثر افزایش نرخ ارز بر تراز ‌پرداخت‌ها (صادرات و واردات)
تطبیق ساختار اقتصاد ایران با الزاما
هر چه مصیبت داریم از همین دو جمله است
سبکسری میکنیم و سهل انگاری،
به آن دو کلمه ای که میدانیم عمل نمیکنیم
همین
پ.ن: حواسم به منم هست؟ نه خیلی (عطف به همان جمله اول)
لعنت به این ذهن قالب زده برنامه ای، عزیز من برنامه نمیخواد اگر روزی باید برای خودت وقتی بگذاری بگذار چه یک ساعت چه ده ساعت
بیا کز عشق تو دیوانه گشتموگر شهری بدم ویرانه گشتمز عشق تو ز خان و مان بریدمبه درد عشق تو همخانه گشتمجنان کاهل بدم کان را نگویمچو دیدم روی تو مردانه گشتمچو خویش جان خود جان تو دیدمز خویشان بهر تو بیگانه گشتمفسانه عاشقان خواندم شب و روزکنون در عشق تو افسانه گشتمبه جان جمله مستان که مستمبگیر ای دلبر عیار دستمبه جان جمله جانبازان که جانمبه جان رستگارانش که رستمعطارد وار دفترباره بودمزبر دست ادیبان می نشستمچو دیدم لوح پیشانی ساقیشدم مست و قلم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها